Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Oturum Aç

Kariyere katıl

Türkiye Finans'ta kariyer, çalışanlarımızın performans ve potansiyellerini esas alan uygulamalar kapsamında yönetilir. Bankamız içinde oluşan kariyer fırsatlarında çalışanlarımız öncelikli olarak değerlendirilir.

Tüm çalışma arkadaşlarımız "kariyerburada" platformu ile kariyer fırsatlarından anında haberdar olabilir ve başvurularını iletebilir.

Geleceğin yöneticilerini içimizden yetiştirme ilkemiz, çalışma arkadaşlarımızın kariyer planlarının oluşturulmasında önemli rol oynar.

"Kariyerburada ile Kariyere Katıl"

Bankamızdaki tüm kariyer fırsatlarında çalışma arkadaşlarımızı önceliklendirmek amacıyla uygulamaya aldığımız bir platformdur.

Uygulama ile tüm çalışma arkadaşlarımıza; Bankamızdaki kariyer fırsatları sistematik ve şeffaf bir şekilde duyurulur. Bu sayede çalışma arkadaşlarımıza hem yatay hem de dikey kariyer fırsatları sunulur.

Terfi

Bir üst unvanın gereklerine ve yetkinliklerine sahip olan çalışma arkadaşlarımız başarılı performansları ve potansiyelleri ile bir üst unvana yükselebilir.

Değerlendirme Merkezi Uygulaması

Bankamızda ekip yönetimi gerektiren pozisyonlara gerçekleşecek olan terfilerde yüksek potansiyelin tespiti ve potansiyelin geliştirilmesi amaçlarıyla, Türkiye Finans yönetsel ve liderlik yetkinlikleri kapsamında değerlendirme merkezi uygulaması gerçekleştirilmektedir. Uygulama sonuçları bireysel kariyer ve gelişim süreçlerine yön vermektedir.

İşe Alım

Türkiye Finans'ta işe alım; yeni mezun ve profesyonel işe alım süreci olmak üzere iki ayrı kapsamda yönetilir.​