Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Oturum Aç

Kariyer Hikayeleri

​​​ Efrahim Şeker 

Kurumu benimsemek, kendini tanımak, niteliklerinin ve potansiyelinin farkında olmak...

Ben Efrahim Şeker

Kurumsal Krediler Tahsis Müdürümüz bankamızdaki kariyer ve başarı hikayesini anlatıyor:

Göçmen bir ailenin çocuğu olarak İstanbul'da doğdum, İstanbul'da büyüdüm.

İş hayatına 2006 yılında Türkiye Finans'ta başladım. İş hayatına gözümü açtığım, tecrübelendiğim, öğrendiğim, bilgilerimi paylaştığım, tecrübelerimi aktardığım 12 yılın sonunda Marmara Bölge Tahsis Müdürü olarak görevime devam ediyorum.

Türkiye Finans'ta başarılı olmak için çalıştığın kurumu benimsemek, kendini tanımak, niteliklerinin ve potansiyelinin farkında olmak, kurum hedeflerini ve politikalarını bilmek, bu hedef ve politikalara yönelik eforu sürekli sarfetmek gerektiğini düşünüyorum.

İlave olarak sadece çok çalışmanın ve efor sarfetmenin yeterli olmadığını, verdiğin emeğin karşılığını istemen gerektiğini tecrübe ederek öğrenmiş bulunuyorum. Bugün bulunduğum noktaya da özetle bu şekilde geldim.

Bundan sonraki hedeflerim arasında öncelikle ekip arkadaşlarımın potansiyellerini realize etmek, onların verdikleri emeğin verimliliğini arttırmak, verimlilik artışının kendilerine pozitif olarak dönmesini sağlamak ve nihai hedef olarak ekibim ile birlikte Bankamızın verimliliğine ve karlılığına katkıda bulunmak bulunuyor.

Bankamızda kariyer hedefleyen arkadaşlarıma iletişimlerini her zaman güçlü tutmalarını, işlerini severek yapmalarını, motivasyonlarını hiçbir zaman düşürmemelerini, nitelikli ve verimli çalışmalarını, bekleyen taraf değil isteyen taraf olmalarını önerebilirim.​