Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Oturum Aç

Geleceğe Katıl

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Genç yetenekler ve öğrencileri Bankamıza kazandıracağımız WE staj programlarımız ve Bankamızı tanıtacağımız WE Studio etkinliklerimiz ile kampüslerde olduğumuz ve kampüsü bankamıza getirdiğimiz projelerimiz ile Geleceğe Katılıyoruz!

WE (Work Experience) programımız ile zorunlu stajı bulunan lise ve üniversite öğrencilerine bankamızda staj imkanı sağlayarak bankacılık deneyimi yaşatıyoruz.

WE (Work Experience) Plus programımız ile 3. Ve 4. Sınıf üniversite öğrencilerine bankamızda st​aj imkanı sunarak part-time çalışma imkanı sağlıyoruz.

WE (Work Experience) Studio programımız içerisinde dört adet etkinlik barındırır; Case Study, Elevator Pitch, Leader Talks ve WE One Day.

Case Study etkinliğimizde, öğrencilere belirlenen bir konu ile ilgili vaka çalışması verilerek çözüm sunmaları istenir.

Elevator Pitch etkinliğimizde, öğrencilerin bir asansörün yukarı çıkış süresi boyunca kendilerini önemli bir kişiye sunmaları beklenir.

Leader Talks etkinliğimizde, üst yönetimimiz ile birlikte paneller gerçekleştirilir. Bu panellerde öğrenciler ile birlikte soru – cevap yapılır.

WE One Day etkinliğimizde, öğrencilerin bir gün boyunca bankacılık deneyimini yaşamaları sağlanır.

Bankamızda gerçkeleştirdiğimiz WE Studio etkinliklerimizin yanında sene boyunca stant ve sunum etkinlikleri ile kampüslerde de yer alıyoruz. Üniversitelerin öğrenci kulüpleri ile gerçekleştirdiğimiz görüşmeler sonucunda kampüslerde bankamızı tanıtmak ve öğrencilerle bir araya gelmek üzere etkinliklere katılım göstermekteyiz.​

Kampüs Etkinliklerimiz

Türkiye Finans WE Studio Etkinliklerimiz