Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Oturum Aç

WE Studio

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​WE (Work Experience) Studio

Üniversite öğrencilerine, bankacılığı farklı platformlarla 1 günde deneyimleme imkanı sunan üniversite içinde ve dışında interaktif etkinlikler ile yapılandırılmış genç yetenek kazanım programlarıdır.

Bankamız genel müdürlüğünde gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimiz ile öğrencilere kendilerini tanıtma, iş dünyasını deneyimleme ve bankamız liderlerini tanıma fırsatı sunmaktayız. Etkinlikler sonunda yapılan jüri değerlendirmeleri sonucunda derece kazanan üniversite öğrencileri bankamızda part time staj programımızda uygun bulunması dahilinde yer alma fırsatı kazanmaktadır.

Her etkinliğimiz için belirli bir grup öğrenci başvuru süreçlerinden geçerek belirlenir. 

Case Days

Öğrenciler, belirli gruplar halinde bankamız tarafından verilen vaka örneğini belirli bir süre içerisinde çözer. Hazırladıkları case sunumlarını jüriye sunarak değerlendirme süreçlerine alınırlar. Değerlendirmenin sonunda dereceye giren öğrenciler ödüllerin sahibi olur.

​Elevator Pitch

Bir asansörde üst düzey bir yöneticiyle karşılaşsanız kendinizi nasıl tanıtırdınız? Etkinliğimizde öğrenciler, kendilerine sorulan soru dahilinde belirli bir süre hazırlanarak sunumlarını hazırlar. Hazırlanan sunumlarını belirlenen kısa süre içerisinde jüriye sunarak etkilemeye çalışır. 

Leader Talks

Bankamız liderlerinin panel şeklinde gerçekleştirdiği etkinliğimizdir. Panelde üst düzey liderlerimiz öğrencilerin merak edebileceği soruları yanıtlayarak öğrencilere ışık tutmaya çalışırlar. Panel sonunda öğrenciler de liderlerimize merak ettikleri soruları yöneltebilir.

​WE One Day

Bankacılığı bir günde deneyimleme fırsatı sunduğumuz etkinliğimizdir. Başvuru süreçlerini tamamlayarak seçilen öğrenciler birim ve şubelerimizdeki süreçleri deneyimler. 

​​

WE Studio Etkinliklerimiz