Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Oturum Aç

Etkinliklerimiz

Tüm çalışanlarımız, 7/24 tüm etkinlikleri, duyuruları ve haberleri mobil uygulamamız Hayata Katıl ile takip edebiliyor.

Mobil uygulamamız üzerinden dönemsel olarak iç iletişim yarışmaları gerçekleştiriyoruz ve bu yarışmalar sonucunda katılımcılar arasında yaptığımız çekilişler ile çalışma arkadaşlarımıza küçük sürprizler gerçekleştiriyoruz.

Türkiye Finans çalışanlarına özel olarak hazırladığımız bankamız genel müdürlük binası içerisinde bulunan Zeytinlik alanında çalışma hayatı içerisinde alışveriş kolaylığını yaşamaları için tasarladığımız indirimli satış günleri organize ediyoruz. Bu etkinlikler kapsamında çalışanlarımız firmaların sağlamış olduğu özel indirim oranları ile alışveriş yapma imkanını çalışma ortamlarında yaşıyor.

Çeşitliliği zenginlik olarak gören bir banka olarak hikayelerimizi birbirimiz ile paylaşabilmek için TF Talks etkinliğimizi organize ediyoruz. Hikayelerini paylaşmak isteyen çalışma arkadaşlarımız bir influencer tarafından hikaye anlatıcılığı eğitimi alarak sahneye hazırlanıyorlar. Ardından hazırladıkları hikayeleri sahnede tüm çalışma arkadaşlarımız ile paylaşıyorlar.

İşe yeni başlayan çalışma arkadaşlarımızı ihtiyaç duyabilecekleri her şeyi içinde bulabilecekleri bir welcome kit ile karşılıyoruz.

Özel günler birlikte paylaşınca güzel! Tüm çalışma arkadaşlarımız ile özel günleri kutlayarak tek ekip ruhumuzu daha da canlandırıyoruz.

Çalışma arkadaşlarımızın özel günlerinin yanı sıra şubelerimizin de açılış yıl dönümlerini kutlayarak "Şubemiz Seninle Güzel" diyoruz.